Ana Sayfa / Kurucumuzdan

KURUCUMUZDAN

Sevgili Anne ve Babalar,


En değerli varlıklarımız evlatlarımızın kendine güveni tam, başarılı, çevresine uyum sağlayabilen, ne istediğini bilip onu elde etmek için çalışan, ailesini, ülkesini ve milletini seven ve sayan, kısacası iyi yetişmiş bireyler olmalarını istiyoruz. Hepimiz biliyoruz ki, hedeflediklerimize ulaşmanın yolu iyi bir eğitim hayatından geçiyor.


Bizler Bilim Yaşam Okullarında origaminin ön koşulsuz, toleranslı, yardımcı, geliştirici, öğretici, güvenli, özgür, keyifli ve iletişimci temel prensiplerinden esinlenerek çok boyutlu eğitim modeli tasarladık. Bilim Yaşam'da öğrencilerimiz sanatı, sporu, bilimi ve yaşamı her boyutu ile öğreniyorlar.


Tüm bu hedeflerle birlikte çocuklarımızın her koşulda ve de her açıdan kendini iyi hissetmesinin öneminin de bilinciyle İstanbul - Beylikdüzü'nde 16.000 m2 kapalı, 4.000 m2 açık alana sahip, modern ve sosyal farklılıkları ile öne çıkan kampüsümüzü iyi bir eğitim almaları için hazırladık.


Bilim Yaşam Okulları 2019 - 2020 eğitim öğretim yılında güvenli, inançlı ve kararlı bir şekilde eğitim yolculuğuna başladı.
Doğru ve sağlam adımlarla ilerliyoruz.
Bu süreçte bizlerle birlikte yürüyen, yürüyecek olan herkese teşekkür ederim.


Sevgilerimle…

Cemil İmamoğlu | Kurucu