Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Her gün okula şu iki şeyin hayaliyle geliriz: öğrencilerimizle mükemmel öğrenme deneyimini paylaşmak ve dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesine katkıda bulunmak.

Bilim Yaşam Okulları, kurulduğu tarihten itibaren farklı bir okul olma yolunda ilerledi. Sadece bir okul ve eğitim-öğretim yuvası değil, bir "öğrenme deneyimi" sunmayı hedefledi.

Hedefimiz ilham veren ve insan ruhunu zenginleştiren bir okul olmaktır.

Biz her bir öğrencimize benzersiz “Bilim Yaşam' da öğrenci olmak” deneyimini sunmak için çalışırız!

Bilim Yaşam Okulları; yüksek kalitedeki öğretmenleri, eğitim setleri, özgün müfredatı ve geliştirici tanıklık anlayışıyla benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar.

Öğrenme elbette yaptığımız işin temelidir, ancak tüm hikayemiz bundan ibaret değildir.

Okullarımız, öğrencilerimiz için kusursuz ve nitelikli eğitim veriyor olmasının yanı sıra velilerimizin samimiyetle sarmalandıkları hayal ortaklığı anlayışını da kapsar.

Öğrencilerimizin yetenek ve ilgi alanlarının keşfedildiği, potansiyeline ulaşıp kendisini gerçekleştirebildiği bu yolculuk bizim için nefes kesici ve benzersiz bir deneyimdir.

Tutkumuz sadece eğitim değil, onu tamamlayacak bir can yolculuğu deneyimini de en iyi şekilde sunabilmektir.

Biz, öğrencilerimiz için bir araya gelebilecekleri sosyal bir ortam sunuyoruz ve günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıyız. Hiçbir şey bizi bundan daha mutlu edemez!

Bilim Yaşam' dan, bir okuldan çok daha fazlasını bekleyin!...